zabiegi kwasem hialuronowym

Okres utrzymywania się efektu zabiegu to 6-12 miesięcy. Czasem okres ten może być dłuższy lub krótszy w zależności od wieku, rodzaju skóry, trybu życia. Należy pamiętać, że zabiegi wygładzania kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty. Po 6-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co jest zaletą ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy.

Zabieg trwa zazwyczaj 30 minut. Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym nie powoduje wyłączenia pacjenta z codziennego życia. Wypełnianie kwasem hialuronowym stosowane jest w celu usunięcia bruzd nosowowargowych, usuwanie zmarszczek wypełnianie zmarszczek okolicy oczu, międzybrwiowych, opadniętych kącików ust oraz modelowania owalu twarzy.

Przebieg zabiegu wypełnianie kwasem hialuronowym – godzinę przed zabiegiem w miejsca w które chcemy podać preparat, smarujemy kremem Emla, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający. Preparaty do wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Zabiegi z kwasu hialuronowego są w 100% odwracalne.

Najczęściej wykonywane zabiegi:
wypełnianie zmarszczek Zmarszczki podłużne czoła Zmarszczki międzybrwiowe (lwia bruzda) Kurze łapki Zmarszczki nosowo-wargowe Zmarzczki marionetki Zmarszczki wokół ust (zmarszczki palacza) Modelowanie i uwydatnianie ust Modelowanie żuchwy (redukcja tzw.chomików) Wypełnianie i odbudowa skroni Wypełnianie i modelowanie policzków

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • RSS
  • Wykop
Katowice to nasz region , W Zabrzu znajdziesz wszystkie usługi , W Tarnowskich Górach jest wiele obiecujących firm , Gliwice to preżnie działająca gospodarka , Śląsk to nasz teren działania , Tarnowskie Góry , Biura Firmy Usługi na Śląsku to pewność niezawodności , , W Katowicach oraz w okolicach Katowic jest wiele przedsiebiorstw , Działamy na terenie Śląska , Wszystkie firmy z Zabrza