Categories: BudowlaneUsługi

Paleta jednorazowa 1200×800 – cena na Śląsku

Europejska paleta transportowa z drewna, o wymiarach 1200 x 800 mm, stanowi normę w sektorze logistyki i dystrybucji na obszarze Europy kontynentalnej. Jest to uniwersalna konstrukcja, która jest szeroko wykorzystywana w różnych branżach, od żywnościowej po chemiczną, gwarantując skuteczny i bezpieczny przewóz towarów i produktów.

W naszej stolarni wytwarzamy solidne palety jednorazowe użycie o wymiarach 1200×800, za cenę 21 zł za sztukę. Zachęcamy do kontaktu: 727553470 603114047

Paleta składa się z kilku podstawowych komponentów konstrukcyjnych, które zwiększają jej wytrzymałość i użyteczność. Wyprodukowana z drewna, zapewnia mocną bazę i jednocześnie jest ekologiczną opcją w porównaniu do palet z materiałów syntetycznych. Drewno jest odpowiednio przetwarzane, aby unikać uszkodzeń mechanicznych oraz ataków szkodników, co ma znaczenie przy transporcie międzynarodowym towarów.

Paleta 1200 x 800 mm z Zakładu Stolarskiego Krawczyk jest zaprojektowana w celu optymalizacji logistyki. Jej rozmiary są dobrane tak, aby idealnie pasowały do kontenerów i pojazdów ciężarowych, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Dodatkowo, palety te są zgodne z większością systemów regałowych, co ułatwia organizację magazynu. Zaleta ta wykorzystywana jest przez producentów elementów o dużych wymiarach, w ten sposób transportowane są świetliki dachowe, wyłazy dachowe, spieki kwarcowe a nawet elementy służące do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków.

W kontekście zrównoważonego rozwoju, europejska paleta drewniana EURO 1200 x 800 mm odgrywa kluczową rolę w gospodarce o zamkniętym obiegu. Możliwość wielokrotnego użytkowania i recyklingu palet wpisuje się w koncepcję zrównoważonej konsumpcji i produkcji, przyczyniając się do zmniejszenia odpadów i emisji CO2.

Europejska paleta drewniana EURO 1200 x 800 mm jest istotnym składnikiem łańcucha dostaw, oferując firmom nie tylko efektywność logistyczną, ale także wspierając realizację celów zrównoważonego rozwoju. Jej wszechstronność, trwałość oraz możliwość recyklingu czynią ją preferowanym rozwiązaniem dla wielu sektorów, wspierając zarówno lokalny, jak i międzynarodowy transport towarów.

Palety jednorazowe Euro o wymiarach 1200×800 mm są powszechnie stosowane w różnych dziedzinach przemysłu i logistyki ze względu na ich standardowe wymiary i wygodę w użytkowaniu. Ich główne zastosowania to:

  • Transport i logistyka: Palety na jedno użycie są często używane do przewozu towarów między przedsiębiorstwami i krajami. Standardowy rozmiar ułatwia optymalizację przestrzeni w środkach transportu i magazynach.
  • Eksport: Z uwagi na jednorazowe zastosowanie, idealnie nadają się do wysyłki produktów za granicę, gdzie zwrot palety może być nieopłacalny lub logistycznie skomplikowany.
  • Produkty o wysokiej wartości lub jednorazowego użytku: Idealne dla towarów wymagających nowej palety ze względów sanitarnych lub bezpieczeństwa.
  • Przemysł spożywczy i farmaceutyczny: W tych sektorach często wymagane są palety na jedno użycie, by zapewnić wysoki poziom czystości i zapobiec zanieczyszczeniom.
  • Targi i wystawy: Palety na jedno użycie są wykorzystywane do przewozu materiałów wystawienniczych z powodu ich jednorazowego charakteru i łatwości w utylizacji po zakończeniu wydarzenia.
  • Produkty nietrwałe i sezonowe: Idealne do towarów transportowanych tylko w określonych porach roku lub mających krótki termin ważności, gdzie zwrot i ponowne użycie palet nie jest wykonalne.
  • Sklepy detaliczne i supermarkety: Do przewozu towarów z centrum dystrybucyjnego do poszczególnych punktów sprzedaży, gdzie palety mogą być łatwo zutylizowane.
  • Akcje promocyjne i okazjonalne: Do jednorazowych wysyłek towarów promocyjnych lub okolicznościowych, gdzie standardowe rozwiązania logistyczne mogą być mniej efektywne.
  • Palety na jedno użycie są cenione za ich niski koszt, standardowe wymiary ułatwiające logistykę i brak potrzeby zwrotu, co czyni je atrakcyjną opcją dla wielu zastosowań w różnych branżach.

W Zakładzie Stolarskim Krawczyk, położonym w malowniczej Kopienicy, oferujemy palety na jedno użycie o wymiarach 1200×800, dostępne w przystępnej cenie 21 zł za sztukę. Nasze produkty wyróżniają się niezwykłą trwałością, sprawdzając się w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych i logistycznych.

Obsługujemy klientów z szerokiego regionu Śląska, w tym miasta takie jak Zbrosławice, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Pyskowice, Gliwice, Bytom, Zabrze, Katowice i inne lokalizacje na terenie województwa śląskiego. Jest nam niezmiernie miło wspierać lokalną ekonomię i przemysł, dostarczając produkty najwyższej jakości.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z regionu – czy to z Zbrosławic, Tarnowskich Gór, Lublińca, Pyskowic, Gliwic, Bytomia, Zabrza, Katowic czy innych miejsc na Śląsku. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odkryj, jak nasze palety mogą zwiększyć efektywność Twojej działalności.

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerami telefonu: 727553470 lub 603114047. Nasi specjaliści są gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb. Nie czekaj, dowiedz się, jak nasze palety na jedno użycie mogą wesprzeć Twój biznes w Śląsku i poza nim!

5/5 - (2 votes)
admin

Recent Posts

Frezowanie kominów, komu potrzebne frezowanie komina?

Frezowanie komina staje się niezbędne, gdy dokonujemy zmiany kotła grzewczego na model o wyższej mocy.…

3 miesiące ago

Wynajem kontenerów na gruz przy remoncie kamienicy w Katowicach

W sercu Katowic, gdzie każdy zakątek miasta tętni życiem i rozwija się z każdym dniem,…

3 miesiące ago

Rolety zewnętrzne – jak mogą pomóc oszczędzić energię i zwiększyć Twoje bezpieczeństwo

Poszukujesz wysokiej jakości rolet zewnętrznych w Szczecinie? Ciesz się ochroną przed słońcem i zachowaj intymność…

3 miesiące ago

Kontrola Zapachów w Oczyszczalniach Ścieków

Poradnik: Kontrola Zapachów w Oczyszczalniach Ścieków z Użyciem Filtrów Antyodorowych Oczyszczalnie ścieków pełnią kluczową rolę…

4 miesiące ago

Modernizacja szamba poprzez jego przekształcenie w oczyszczalnię ścieków

Modernizacja Szamba w Przydomową Oczyszczalnię Ścieków z RADMON: Krok ku Ekologicznej Przyszłości Kontakt: +48 609…

4 miesiące ago

Świetliki dachowe – wygoda dla każdego

Naturalne światło dzienne wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania we wszystkich pomieszczeniach. Dawniej światło wpadało…

4 miesiące ago