Zgodnie z przepisami budowlanymi szamba oraz przydomowej oczyszczalni ścieków nie można umieszczać zbyt blisko domów mieszkalnych, komunikacji lokalnej, autostrad i dróg lokalnych, terenów zielonych. Istnieje szereg wymagań, które należy wziąć pod uwagę, aby nie trzeba było przerabiać pracy przez kilka lat. Niewłaściwy montaż może spowodować nieprzyjemny zapach w okolicy, drobne, a nawet ogromne straty finansowe z powodu zniszczenia niektórych konstrukcji. Rozważ podstawowe wymagania nie zapominając o klapa zwrotna.

Wywóz Szamba


wywóz szamba
wywóz szamba
klapa zwrotna Navotech
klapa zwrotna Navotech

KAMRA – TRANS
42-674 Zbrosławice woj. Śląskie
ul. Fabryczna 9a

NIP 6452416788
Kontakt Telefoniczny:
Tel. 500 208 999
Tel. 600 330 011
email : [email protected]

Zbrosławice, Ptakowice, Miedary, Wilkowice, Laryszów, Kamieniec, Wieszowa, Zawada, Karchowice, Jaśkowice, Księży Las, Połomia, Rybna, Opatowice, Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec, Tarnowskie Góry, Bytom, Górniki, Stolarzowice, Sucha Góra, Tworóg, Brynek, Nowa Wieś Tworoska, Hanusek, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Zalew Chechło, Nowe Chechło, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Radzionków, Łubie, Łubki, Jasiona, Kopienica, Wielowieś, Kotków, Wojska, Szałsza, Przezchlebie, Jaśkowice, Czekanów, Gliwice, Czechowice koło Gliwic, Żerniki, Zabrze, Grzybowice, Łabędy, Świętoszowice, Pyskowice, Dzierżno, Osiedle Mikoszowina, Lubliniec, Kokotek, Pusta Kuźnica

Szambo znajduje się nie bliżej niż 6 metrów od asfaltu i nieutwardzonych dróg lokalnych oraz nie bliżej niż 10 metrów od autostrad. Praktyczna wartość tego prawa jest niewielka, ale należy go przestrzegać, w przeciwnym razie otrzymasz znaczną grzywnę i wymóg tego w konstrukcji egzaminu zawodowego.
Nie mniej niż 50 metrów od wody pitnej w okolicy. Jeśli masz w ogrodzie studnię lub strumień, powinieneś wykopać dla nich dół po drugiej stronie. To jest bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Spływ może dostać się do wody pitnej z powodu infekcji i wynikającego z niej zatrucia.
Zbiornik (oczywiście jeśli w ogóle) znajduje się co najmniej 25 metrów, dotyczy to rzek, jezior, jezior. Na tej liście znajdują się również baseny.
Bezpieczeństwo terenów zielonych w zlewie znajduje się nie bliżej niż 3-4 metry od dużych drzew. Drzewa owocowe sadzi się bliżej niż 10 metrów, ponieważ korzenie są w stanie wchłonąć niebezpieczne substancje. Te owoce są dobre dla twojego zdrowia.
Te podstawowe wymagania środowiskowe są końcowym wynikiem szamba na miejscu. Istnieją odcienie konstrukcji, które określają lokalizację budynków w pobliżu konstrukcji fundamentowych i zasady instalacji kanalizacyjnej.

ZAINSTALUJ PIERŚCIENIE ŻELBETOWE DO OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

Teraz przechodzimy do najbardziej skomplikowanych procesów w strukturze miski olejowej – pracy wiosła i pierścienia nurkowego. Postępuj zgodnie z podstawowymi instrukcjami, jak to zrobić.

Krok 1 Weź łopatę do bagnetu (przydaje się też pilnik) i idź poszukać skarbu.

Miejsce ma już miejsce na mapie, można tam zostać, aby wykopać dół o średnicy 180 centymetrów. Wall próbuje wyprostować go nawet pod kątem 90 stopni.

Krok 2 Rzuć, aby zrobić otwór pierścienia.

Są również bardzo trudne, ponieważ można je przechylić do użytku z metalowymi rurami i drewnianymi belkami. Najlepiej być twoim partnerem. Pierścionek można związać sznurkiem i delikatnie pociągnąć do dołu dobrze uformowanego. Nie rozpada się na kawałki, nawet przy cięciu bez kabla, ponieważ wykop ma wyraźną średnicę, a beton po prostu gładko przesuwa się po ścianach. Zachowaj tylko po to, aby uniknąć zniekształceń.

Między pierścieniami (będą 3 sztuki) należy jakościowo poprawić szwy, aby zapobiec przedostawaniu się wody między nimi. 1 cement: 2 piasek i tylko obkidyvaem wspólne.

Zrób drugi dokładnie taki sam otwór i zostaw 3 pierścienie. Powinien być umieszczony na więcej niż 1,5 metra.

Średnica perforowanego otworu między otworami wynosi 15 cm (pierścienie betonowe są również dziurkowane), aby umieścić odpowiednią średnicę rury, najlepiej azbestowej. Spoiwa wokół rury, aby uniknąć szczelin. Na dnie szamba możesz mieć krawat podczas pompowania.

Teraz dół jest całkowicie gotowy. Kontynuuj podsumowanie odpływu i zainstaluj górę (aby zamknąć szambo). Otrzymujesz 7-8 metrów sześciennych powierzchni użytkowej. Kanalizacja przeznaczona jest do stałego zamieszkania 5-6 osób w prywatnym mieszkaniu, z sauną i innymi warunkami.

KANAŁ ŚCIEKOWY

Pierwsza zasada – zawsze przestrzegaj przesunięcia w kierunku miski olejowej. Jeśli nie, ryzykujesz, że zostaniesz nagrodzony serią niepotrzebnych przeróbek urządzenia do czyszczenia rur. Nie jest to przyjemne doświadczenie, więc najlepiej zabezpieczyć się przed taką pracą. Rozważ kroki, które należy podjąć.

Przeprowadź główną linię do szamba. Lepiej zacząć od tego. Weź kąt 3% (nachylenie co najmniej 3 cm na 1 metr) i wygnij rury do podstawy domu. Jeśli nie 3% – zakop pierścień wlotowy rury głębiej, ponieważ druga krawędź nie wznosi się ponad nasadkę.

Wsuwa się do łazienki i toalety. Kąt nie jest pożądany, ale bez niego nie zawsze jest to możliwe. Ustaw obraca się o 45 stopni, nie więcej. Przestrzegamy kardynalnej zasady: w kierunku szamba rury tylko zwiększają średnicę. Na przykład, jeśli wyjście z toalety wynosi 120 mm, więc wszystkie rury powinny mieć co najmniej 120 mm lub więcej.

Ukrywa następujące zadania. Gdy betonowe kręgi zostaną osuszone, a wszystkie rury nie zostaną zabrane, łopaty staną się patowe i zakopane w wykopie. Wyreguluj betonową pokrywę szamba. A więc tylko wsparcie techniczne (możliwe, że metal nie musi często się otwierać).

Betonowe pierścienie ściekowe to najłatwiejszy sposób na wykonanie wysokiej jakości szamba. Możesz zaoszczędzić sobie betonowych ścian, kupić drogie plastikowe pojemniki i inne kłopoty.