Ziemia przesiewana, ziemia ogrodowa, ziemia pod warzywa, ziemia HUMUS, ziemia ogrodnicza

Sprzedaż i transport kruszywa budowlanego i ozdobnego, piasku, żwiru, ziemi przesiewanej i innych materiałów sypkich na terenie całego Śląska: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Knurów, Gierałtowice, Chudów, Przyszowice, Paniówki, Toszek, Ornontowice, Rybnik, Kamień, Książenice, Czerwionka, Leszczyny, Ruda Śląska, Mikołów, Sośnicowice, Sierakowice, Rachowice, Żernica, Pyskowice, Szałsza, Przezchlebie, Pilchowice, Świętoszowice, Ziemięcice, Zbrosławice, Wielowieś, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Opole.

PRZESIANA ZIEMIA KOMPOSTOWA

To świetna mieszanka do Twojego ogrodu, sadu, trawnika. Glebę warzywną przesiewa się razem z kompostem z obornika końskiego poddanego obróbce cieplnej w proporcji 1/3. Dodatkowo na życzenie możemy dodać torf. Powstaje idealna płodna mieszanka.

Zastosowanie: w ogrodzie, sadzie, szklarni jako wierzchnia warstwa trawnika.

Korzyści: podczas przesiewania wszystkie kawałki darni, kamyki, gałęzie są usuwane, na Twojej działce znajduje się czysta żyzna ziemia, która jest pozostawiona do rozrzucenia i wykorzystania, oszczędza czas i energię!

ziemia ogrodowa - Ziemia przesiewana | Ziemia Ogrodowa
Ziemia Przesiewana Zabrze – Ziemia Ogrodowa

PRZESIANA GLEBA WARZYWNA OGRODOWA

Nadaje się i poleca do formowania trawnika, gdzie wystarczy aplikować do tworzenia żyznej warstwy roślinnej, traw i systemu korzeniowego przesiewanie kruszywa.

Zastosowanie: do tworzenia terenów zielonych. Podnoszenie działki, trawnik rolkowy.

Korzyści: podczas przesiewania wszystkie kawałki darni, kamyki, gałęzie są usuwane, na Twojej działce znajduje się czysta żyzna ziemia, która jest pozostawiona do rozrzucenia i wykorzystania, oszczędza czas i energię!

Ziemię przesiewaną produkuje się przy zastosowaniu przesiewaczy mobilnych. Jeśli chcesz samodzielnie przesiać duże ilości ziemi skorzystaj z usługi wynajem przesiewacza , samodzielne przesianie ziemi przy zastosowaniu przesiewacza mobilnego będzie zdecydowanie tańsze jak zakup wielu ton, już przesianej ziemi ogrodowej.

PRZESIANY KOMPOST Z OBORNIKA KOŃSKIEGO (LUZEM)

Przygotowany jako naturalny polepszacz gleby na podłoże sadzonek roślin (sadzonki, sadzonki), warzyw, kwiatów, roślin ogrodowych i ozdobnych, ziemi trawnikowej lub ziemi. Po obróbce cieplnej, podczas kompostowania temperatura wzrasta do 70 C. Oparzenia, nasiona chwastów, różne szkodniki. Czysty, bez zanieczyszczeń.

Zastosowanie: Aby zregenerować zdegradowaną, nieurodzajną ziemię, poprawić jej strukturę

Korzyści: Substancje organiczne i mikrobiologiczne w mieszaninie różnych materiałów organicznych, nadają glebie luźność i zapewniają długotrwałą żyzność. Osadzony w glebie kompost uwalnia główne składniki odżywcze potrzebne roślinom – azot, fosfor, potas i pierwiastki śladowe. Jeśli gleba jest gliniasta, kompost poprawia jej strukturę i zwiększa przepuszczalność powietrza, natomiast na glebach piaszczystych zatrzymuje wilgoć, przywracając glebę zdegradowaną. Twoje rośliny nawożone tym kompostem będą bardziej odporne na choroby.

ziemia ogrodowa - ziemia przesiewana - Zabrze
ziemia ogrodowa – ziemia przesiewana – Zabrze

PAKOWANY KOMPOST Z OBORNIKA KOŃSKIEGO 101, 301, 401

Czysty, skoncentrowany, bez zanieczyszczeń, naturalny, kompostowany przez kompostowanie na gorąco, temperatura wzrasta do 70 C. Spala wszystkie szkodniki i nasiona chwastów.

Zastosowanie: w ogrodzie, sadzie, ulepszaniu trawników, strukturze gleby.

Korzyści: Substancje organiczne i mikrobiologiczne w mieszaninie różnych materiałów organicznych, nadają glebie luźność i zapewniają długotrwałą żyzność.
Osadzony w glebie kompost uwalnia główne składniki odżywcze potrzebne roślinom – azot, fosfor, potas i pierwiastki śladowe.
Jeśli gleba jest gliniasta, kompost poprawia jej strukturę i zwiększa przepuszczalność powietrza, natomiast na glebach piaszczystych zatrzymuje wilgoć, przywracając glebę zdegradowaną. Twoje rośliny nawożone tym kompostem będą bardziej odporne na choroby.

Zapewniamy ziemię wraz z dowozem na terenie Śląska:

 • ziemia ogrodowa Gliwice
 • ziemia HUMUS Tychy
 • ziemia ogrodowa Chorzów
 • ziemia do tunelu ogrodowego
 • ziemia ogrodowa opolskie
 • ziemia ogrodnicza Gliwice
 • ziemia ogrodowa Ustroń
 • ziemia przesiewana Gliwice
 • ziemia przesiewana Zabrze
 • ziemia do ogródka warzywnego
 • ziemia ogrodowa Mikołów
Oceń: post