Pizza to danie od dawna popularne w Polsce, o czym świadczy duża liczba restauracji i firm zajmujących się dostawą do domu.

[email protected]

32 245 81 49 , 504 106 741

Obsługujemy klientów z całej Polski!

Producent pizzy nazywany jest wytwórcą pizzy po angielsku lub wytwórcą pizzy, jak nazywa się go we Włoszech, skąd w rzeczywistości powstała sama pizza.

W wielu lokalach pizza przygotowywana jest na oczach gości na stołach na stołach z spieków kwarcowych – z jednej strony efektowna, a z drugiej przyciągająca klientów i zwiększająca ich zaufanie do instytucji, ponieważ cały proces jest na widoku .

Oczywiście najważniejsze jest to, że pizza jest smaczna i piękna. Aby to zrobić, pizzaman musi znać przepis, mieć artystyczny gust i miłość do gotowania oraz być pracowitym.

Równie ważne dla udanego przygotowania pizzy na stole kwarcowym jest odpowiednia aranżacja miejsca pracy. W lokalach z zamkniętą kuchnią stosuje się stoły chłodnicze, ponieważ są one wygodne do formowania bazy, a wszystkie składniki są pod ręką w pizzerii.

Stoły te posiadają blaty wykonane ze stali nierdzewnej lub kamienia naturalnego – marmuru lub granitu.

W naszej firmie możesz zlecić produkcję blatów ze spieków kwarcowych. Takie stoły są bardziej cenione przez profesjonalistów z następujących powodów:

  • łatwe do czyszczenia;
  • chłodny w dotyku;
  • mniej śliski;
  • nie drap się;
  • na powierzchni nie rozwija się pleśń. 

Spiek kwarcowy nadaje się nie tylko do wykonania stołów do pizzeri, ale może być wykorzystany do dekoracji wnętrz każdego lokalu gastronomicznego: stołów kwarcowych dla gości, stref kasowych i dystrybucyjnych, parapetów, okładzin ściennych i podłogowych, blaty kwarcowe.

Oceń: post