Piaskowanie to proces oczyszczania powierzchni materiału poprzez natryskiwanie na nią substancji ściernych za pomocą strumienia sprężonego powietrza lub silnego strumienia cieczy ta metoda zwana jest Water Jet lub cięcie wodą . Jako materiał ścierny można stosować: piasek o różnych modyfikacjach, korund, granat, nikiel, śrut stalowy i żeliwny. Wybór zależy od zastosowania.

Dobrej jakości Garnet zakupisz w firmie VentEco

Venteco – Garnet – ŚCIERNIWO Do Cięcia Wodą

Adres e-mail: [email protected]

Adres: Ostrogórska Sosnowiec, Śląsk 41-200

Godziny: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela09:00 – 17:00

Obsługa klienta:  519 557 295

Oferujemy transport po preferencyjnych cenach:

Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Katowice, Dabrowa Górnicza oraz inne miasta na Śląsku

Materiały ścierne z granatu są powszechnie stosowane jako wysokowydajny środek ścirny do czyszczenia konstrukcji aluminiowych i z włókna szklanego. Ponieważ jest to obojętny, nietoksyczny, naturalnie występujący minerał, granat ścierny jest również stosowany w obszarach, w których zanieczyszczenie wody stanowi problem, takich jak suche doki, mosty i porty.

Szorowanie za pomocą granatu nie powoduje powstawania tak dużej ilości kurzu jak inne trwałe materiały ścierne, dzięki czemu nadaje się szczególnie do stosowania w ograniczonych przestrzeniach, takich jak zbiorniki i pojemniki.

Granat ścierny jest jednym z najbardziej skutecznych, bezpiecznych i wszechstronnych środków do czyszczenia włókien.

Zalety:

  • Wyższa wydajność, niższe koszty
  • Garnet jest cięższy, cięższy i dłuższy niż inne materiały wybuchowe.
  • Garnet jest idealny do recyklingu, gdy jest używany w pomieszczeniach do obróbki strumieniowo-ściernej, zwykle dając 3-5 razy więcej, co czyni go jednym z najbardziej ekonomicznych mineralnych materiałów ściernych na rynku.
  • Lepsza jakość powierzchni
  • Ziarna garnetu są żłobione i żłobione do surowego metalu, ostrożnie usuwając wszelką rdzę, rozpuszczalne sole i inne zanieczyszczenia. Nasze materiały ścierne z granatem są idealne do stosowania na stali, stali nierdzewnej, aluminium i innych podłożach. Produkty Garnet poprawiają przyczepność powłoki i właściwości powłoki, dzięki czemu uzyskuje się czyste podłoże o jednolitym profilu powierzchni, z prawie niewidocznymi, nierównymi szczytami i zagłębieniami.
  • Niski poziom pyłu, bezpieczny w użyciu
  • Granat to w 100% naturalny obojętny kolorowy minerał, który zawiera <0,1% respirabilnej krzemionki krystalicznej i nie zawiera metali ciężkich. Konserwacja lub zagrożenia dla środowiska lub wytwarza mniej pyłu niż wiele innych środków ściernych w sprayu, co skutkuje lepszą widocznością, mniejszymi zakłóceniami w sąsiednich obszarach roboczych i bezpieczniejszą pracą warunki.
Oceń: post