Sprzątanie po remoncie Zabrze, Gliwice, Katowice, Śląsk: Tel:. 502 854 444

Renowacja apartamentowca zdecydowanie nie tylko podnosi wartość domu, ale także zapewnia wiele innych korzyści wszystkim mieszkańcom apartamentowca. Jednak jedną z głównych korzyści jest znaczne obniżenie rachunków za ogrzewanie. W zależności od inwestycji w modernizację domu, remont mieszkania może zaoszczędzić około 50 proc. energia wykorzystywana do ogrzewania budynku. To prawda, że ​​nie ma jednej recepty na osiągnięcie takich rezultatów – plan renowacji każdego domu opiera się na jego energooszczędności i stanie fizycznym konstrukcji.

sprzątanie po remoncie Warszawa
sprzątanie po remoncie Warszawa

W Warszawie pojawiły się ostatnio firmy sprzątające po remontach, więc tego typu dochody mogą być dobrym początkiem dla kobiety, która decyduje się na prowadzenie własnego biznesu. Ponadto jego odkrycie i opracowanie nie będzie wymagało znacznych inwestycji, więc ryzyko jest minimalne. Jak więc rozpocząć biznes sprzątający po remontach od zera, od czego zacząć i jak odnieść sukces? Oferujemy przewodnik krok po kroku dotyczący udanej przedsiębiorczości.

Pierwszym krokiem do założenia własnej firmy sprzątającej po pracach budowlanych jest wybranie odpowiedniego kierunku biznesowego. Musisz to zrozumieć, małe firmy w Warszawie niechętnie współpracują z organizacjami sprzątającymi. Potrzebują dwóch lub nawet jednego sprzątacza, z którym mają podpisaną umowę . To samo dotyczy osób fizycznych, które będą potrzebowały usług Twojej firmy sprzątającej tylko do ogólnego sprzątania po remontach lub przed ważnymi wakacjami. Jednak takie jednorazowe zamówienia będą droższe i nie należy ich rezygnować. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które decydują się na rozpoczęcie działalności w małym miasteczku i mają niewielką konkurencję. Możliwe, że pierwszy zysk uzyskasz z przekazu szeptanego. Najbardziej lukratywną opcją jest współpraca z dużymi organizacjami, zwłaszcza centrami handlowo-rozrywkowymi.

Niektórzy przedsiębiorcy otwierają firmy sprzątające po remontach, które nie tylko sprzątają pomieszczenia wewnątrz, ale także myją elewacje budynków. Taka praca będzie bardziej płatna, wymagane będzie specjalne szkolenie pracowników. Wymagana będzie również odprawa bezpieczeństwa.

Co obejmuje sprzątanie po remoncie?

Profesjonalne sprzątanie po remoncie to nie tylko sprzątanie z pyłu czy wywóz gruzu Warszawa. Jest to dość złożony proces, to przyjęcie złożonych środków przyczynia się do czystości pomieszczeń. Oczywiście okna, podobnie jak inne szklane przedmioty, myje się wodą. Jednocześnie jednak firma sprzątająca świadczy swoje usługi korzystając z dość szerokiej gamy sprzętu i urządzeń. Obejmuje to specjalny sprzęt, który umożliwia czyszczenie powierzchni pod ciśnieniem oraz specjalne środki niezbędne do usunięcia określonych plam.

sprzątanie po remontach Warszawa
sprzątanie po remontach Warszawa

Główna lista usług sprzątających

Czym zajmuje się firma sprzątająca po remoncie? Jeśli chodzi o sprzątanie przestrzeni życiowej, właściciele prywatnych domów i mieszkań mogą liczyć na:

  • pokoje. Ta profesjonalna praca obejmuje mycie podłóg i mebli, łazienek i kuchni, foteli, dywanów i nie tylko.
  • Generalne sprzątanie. W takim przypadku standardowa lista usług obejmuje demontaż szafek i innych mebli, mycie okien i czyszczenie listew przypodłogowych.
  • Sprzątanie pomieszczeń po zakończeniu prac remontowych . Firmy sprzątające bardzo się angażują. To nie tylko kompletne sprzątanie mieszkania lub domu. Sprzątanie po remoncie Śląsk. Świadczą usługi w zakresie usuwania odpadów budowlanych, a także czyszczenia zabrudzeń tynków i farb podczas prac.
  • Sprzątanie po pożarze. Są to usługi spalania i usuwania sadzy. Po pracach wykonanych przez firmę sprzątającą lokal całkowicie pozbędzie się skutków tej katastrofy.

Oprócz mieszkań i domów prywatnych, biura firm wymagają profesjonalnego sprzątania. W takich przypadkach firma sprzątająca może świadczyć własne codzienne usługi sprzątania. Należy pamiętać, że wszyscy pracownicy takiej firmy są z wyprzedzeniem poinstruowani, jak prawidłowo dbać o sprzęt biurowy na terenie obiektu.

Ponadto firma sprzątająca oferuje następujące usługi:

  • Mycie przedniej szyby. Jeśli jest to wielopiętrowy budynek witrażowy , to nad zadaniem pracują wspinacze przemysłowi z wystarczającym doświadczeniem i umiejętnościami do pracy w takich warunkach.
  • Utrzymanie zewnętrznej powierzchni budynku. Oznacza to mycie elewacji oraz utrzymanie krajobrazu i odprowadzanie wód opadowych.
  • Sprzątanie po pracach remontowych
  • Sprzątanie po remoncie
  • Sprzątanie magazynu, co oznacza całkowite oczyszczenie pomieszczeń z zanieczyszczeń.
5/5 - (1 vote)