Jesteśmy firmą i specjalizujemy się w montażu mebli na terenie Zabrza i okolic.

Montujemy oraz składamy każdy rodzaj mebli: salony, sypialnie, przedpokoje, łóżka, kuchnie itp. z dowolnej firmy meblarskiej.

 • W przypadku kuchni ( mebli kuchennych ) wykonujemy wycięcia w blacie pod zlew i kuchenkę, w razie potrzeby montujemy okap, wiercimy otwory i mocujemy zawieszane korpusy na ścianie.
 • Montujemy meble w Zabrzu i okolicznych miejscowościach, ale przy większych zamówieniach możemy jeździć w dowolne miejsce w kraju.
 • Ceny ustalane są w zależności od stopnia skomplikowania mebli, które mają zostać złożone i zamontowane.
 • W celu uzyskania spersonalizowanej oferty cenowej prosimy o kontakt.

Kontakt w sprawie montażu mebli:

Montaż mebli:
Meblech Leszek Węgrzyński
ul. Cicha 2, 42-690 Połomia
Nip: 626-265-32-55
tel: 608-038-110
mail: [email protected]

składanie montaż mebli
składanie montaż mebli

Jak działa nasza usługa montażu mebli u klienta w domu?

 • Krok 1: Po zapytaniu o ofertę cenową oceniamy ilość trudność montażu oraz informujemy o cenie. Jeśli zgodzisz się z naszą ceną, umówimy się na spotkanie.
 • Krok 2: W dniu i o godzinie umówienia się upewnij się, że wszystkie pakiety mebli są na miejscu i podaj instrukcje, gdzie chcesz je umieścić.
 • Krok 3: Zapewnij wystarczająco dużą, wolną przestrzeń, w której nasi monterzy mogą wykonać montaż i składanie mebli.
  Uwaga: Należy pamiętać, że szafki muszą być montowane na podłodze przed przymocowaniem ich do ściany.
 • Krok 4: W zależności od Państwa zapytania i wielkości montażu, wyślemy Państwu jednego lub dwóch doświadczonych i wykwalifikowanych monterów mebli, którzy wykonają w montaż mebli.
 • Krok 5: Ekipa zmontuje mebel zgodnie z instrukcją montażu i zamontuje go zgodnie z Twoimi potrzebami i instrukcjami
 • Krok 6: Możesz od razu korzystać ze złożonych przez nas mebli!
  Uwaga: Możemy również (opcjonalnie i za opłatą) pomóc w demontażu istniejących mebli i odbiorze opakowania.

MONTAŻ MEBLI ZABRZE

Jeśli chcesz zmienić meble w domu i potrzebujesz usług montażu mebli i składania mebli, zadzwoń z pewnością do zespołu specjalistów Meblech Leszek Węgrzyński – tel: 608-038-110. Skorzystasz z profesjonalnych i wysokiej jakości usług w korzystnej cenie.

NAJLEPSZA CENA MONTAŻU MEBLI!

Usługa montażu mebli w Zabrzu oferuje Państwu wykwalifikowaną kadrę, której zadaniem będzie montaż mebli zgodnie ze standardami, przy użyciu specjalnego sprzętu, zaprojektowanego w celu ułatwienia tego procesu.

PROFESJONALNE USŁUGI MONTAŻU MEBLI ZABRZE

Chcesz zmienić meble w swoim domu, ale wymaga to czasu, wysiłku i środków finansowych? Potrzebujesz jak najszybciej nowych mebli, ale proces montażu mebli jest trudny? Jego cena nie jest dość wysoka, a aby uniknąć uszkodzeń zaleca się skorzystanie z profesjonalnych usług montażu mebli.

Meblech Leszek Węgrzyński  jest tu dla Ciebie i oferuje usługę montażu mebli na wysokim poziomie! Oferujemy nienaganne usługi montażu mebli w Zabrzu, zadbamy o to, aby każdy mebel był tak zaaranżowany, aby ostatecznie meble były zgodne z Twoimi standardami. Pomożemy Ci uniknąć wypadków, które mogą wystąpić podczas tego procesu. Personel zajmujący się montażem mebli jest wykwalifikowany i starannie przeszkolony, posiadający doświadczenie w obsłudze mebli kuchennych, sypialnianych, pokojowych czy łazienkowych.

Może niechętnie korzystasz z profesjonalnej usługi montażu i demontażu mebli w Zabrzu, ale zastanów się, ile pieniędzy wydasz na transport mebli i ile czasu będziesz musiał poświęcić na montaż całego zestawu mebli. Po co marnować czas i pieniądze, gdy masz pod ręką opłacalne i niezawodne rozwiązanie.

To meble, które wymagają szczególnej uwagi, są wyrafinowane, wymagają specjalnych umiejętności i odpowiedniego wyposażenia. Po co ryzykować wielokrotny montaż i demontaż mebla? Doprowadzi to do uszkodzenia mebla, a niektóre elementy mogą zostać zgubione. Usługi oferowane przez Meblech Leszek Węgrzyński  gwarantują montaż mebla w krótkim czasie i z dbałością o jego bezpieczeństwo oraz części, z których się składa.

Można korzystać z tej usługi w sklepie, w którym robisz zakupy, ale może to mieć wady. Z reguły swobodne montaże wykonuje się w pośpiechu i mogą pojawić się problemy, takie jak niewłaściwa instalacja różnych elementów meblowych lub ich uszkodzenie. Nie mówiąc już o tym, że cały proces wymaga ścisłego nadzoru z Twojej strony.

Ceny różnią się w zależności od tego, co ma zostać zainstalowane. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i życzeń. Choć proces demontażu mebli może wydawać się łatwy, w rzeczywistości jest inaczej. W sklepie wszystkie wyglądają pięknie, ale kiedy zamontujesz je tak, aby odzwierciedlały rzeczywistość w sklepach, przekonasz się, jakie to trudne. Każda śrubka i każdy element jest ważny, a jego brak może utrudnić montaż mebla. Ponadto często potrzebne jest doświadczenie i odpowiedni sprzęt.

Zadzwoń do profesjonalnej firmy montażowej mebli w domu, aby uzyskać nienaganny wygląd swoich mebli

Szukasz najłatwiejszej usługi montażu mebli? Chcesz zobaczyć, jak mnogość elementów może przybrać formę atrakcyjnego mebla? Nic prostszego. Zapraszamy do skorzystania z usług montażu mebli oferowanych przez naszą firmę. Uprość swoją pracę i daj nam pomocną dłoń dla większego bezpieczeństwa i wydajności. Jeśli chcesz złożyć pojedynczą sofę lub chcesz złożyć kilka nowych mebli, Meblech Leszek Węgrzyński chętnie Ci pomoże.

Każdy potrzebuje usług instalacyjnych w pewnym momencie. Niezależnie od tego, czy w zestawie znajduje się wiele elementów, czy też instrukcja obsługi jest zbyt gruba, zalecamy skorzystanie z usług wyspecjalizowanej firmy. Meblech Leszek Węgrzyński  radzi sobie z każdym rodzajem montażu mebli. Pozbądź się stresu i czasu przeznaczonego na takie przedsięwzięcie. Nasz personel jest specjalnie przeszkolony, abyś mógł być bezpieczny i na koniec cieszyć się produktem wysokiej jakości.

Posiadamy niezbędne doświadczenie do obsługi i montażu wszelkiego rodzaju mebli. Oferujemy kompleksowe usługi niezależnie od miejsca montażu. Dzięki doświadczeniu w tej dziedzinie nasz zespół pomoże Ci stworzyć przestrzeń dostosowaną do Twoich potrzeb. Firma Meblech Leszek Węgrzyński  jest doceniana za jakość swoich usług. Świadczą o tym setki zadowolonych klientów, którzy się do nas zwrócili. Nasze atuty można opisać następująco:

 • Powaga
 • Profesjonalizm
 • Efektywność
 • Doświadczenie
 • Doskonały stosunek jakości do ceny

Możesz skontaktować się z nami, aby poinformować nas, jaki rodzaj mebli chcesz zamontować lub w jakiej ilości. Dokonamy wstępnej oceny i wspólnie ustalimy czas i adres, w którym się spotkamy. Nie zapominaj, że posiadamy również sprawny i bezpieczny transport mebli.

Po ustaleniu planu nie musisz podejmować żadnych dodatkowych wysiłków, po prostu zaufaj nam. Pozostaje nam tylko dotrzeć do Ciebie i zabrać się do pracy.

Poświęcimy Ci całą naszą uwagę i umiejętności, jeśli chodzi o montaż mebli w korzystnej cenie. Możesz zostawić wszystko pod naszą opieką, a czemu nie, możesz odpocząć i obserwować, jak Twoje meble nabierają kształtów. Dokończymy ten proces, abyś był zadowolony z efektu. Logistyka procesu montażu mebli nigdy nie była łatwiejsza.

Jesteśmy profesjonalnym i dobrze wyposażonym zespołem, który po ustaleniu etapów procesu przybędzie pod Państwa adres na czas, aby zabrać się do pracy. Nasza firma zapewnia, że ​​będzie respektować wymaganą przez Ciebie terminowość. Przysłana przez nas wykwalifikowana kadra zajmie się wszystkimi aspektami związanymi z montażem mebli w domu zgodnie z książką. Zespół monterów mebli Meblech Leszek Węgrzyński  z profesjonalizmem i zaangażowaniem zadba o każdy szczegół procesu. Istnieją pewne elementy mebli, które wymagają umiejętności i doświadczenia w obsłudze, a także odpowiednich narzędzi do montażu. We wszystkich tych aspektach będziemy przygotowani na udaną operację.

Oferujemy kompleksowe usługi montażu mebli zarówno w domu jak i w pracy

Nasza firma z Zabrza jest do Twojej dyspozycji z ofertą dostosowaną do Twoich wymagań i oferuje montaż mebli w bezkonkurencyjnej cenie. Montujemy zarówno meble do domu, w Twojej rezydencji, jak i meble specyficzne dla biura. Zajmujemy się szeroką gamą mebli, aby być gotowym na każde życzenie naszych klientów.

Większość chce montażu mebli w swoim domu. Po zakupie zestawu mebli do salonu lub sypialni zawsze mile widziana jest pomocna dłoń profesjonalistów.

Zaraz po zakupie nowego mebla będziemy tam, aby go rozpakować i rozpocząć montaż, a następnie umieścić go w wybranym przez Ciebie miejscu. Unikaj marnowania czasu na czytanie skomplikowanych instrukcji obsługi lub szukanie niezbędnych narzędzi do montażu mebli. Wezwij zespół, który już pomyślał o wszystkich związanych z tym aspektach. Czas i bezpieczeństwo są przez nas zawsze brane pod uwagę, a nowe, dobrze wyglądające i dobrze dopasowane meble sprawią Ci radość. W ten sposób możesz odpocząć lub zrobić inne rzeczy, wiedząc, że Twoje meble będą gotowe w krótkim czasie.

Oprócz montażu mebli w domu oferujemy również usługi montażowe dla Twojej firmy. Wiemy, że wraz z rozwojem firmy musisz poprawić lub odnowić meble biurowe. Dlatego najlepiej jest zadzwonić do zespołu, który jest gotowy i chętny do zaspokojenia Twoich potrzeb. Posiadamy niezbędne doświadczenie, aby poradzić sobie z tego typu pracami, ale także z różnymi usługami towarzyszącymi. Przedstawiamy zwięzłą listę tego, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy:

 • Skład i regulacja biurek elektrycznych Sit-Stand
 • Podłączanie gniazdek i złączy internetowych bezpośrednio z biura
 • Montaż gniazdek elektrycznych w biurze
 • Skład biur wykonawczych
 • Meble podwieszane w specjalnych uchwytach dla większego bezpieczeństwa
 • Montaż mebli do salonu lub jadalni

Usługi te są bardzo potrzebne, gdy chcesz założyć swoje biuro lub nową siedzibę firmy. Dlatego oferowana przez nas pomoc może być mile widziana. Zależy nam na tym, że dbamy i ponosimy odpowiedzialność za wykonanie montażu Twoich mebli. Niezależnie od tego, czy są to meble domowe czy biurowe. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Kiedy mówimy, że możemy zamontować każdy rodzaj mebli, odnosimy się do dwóch znaczeń, które możemy znakomicie spełnić. Przede wszystkim znaczenie związane ze złożonością i rodzajem mebli związanych z określonym pomieszczeniem w Twoim domu. Po drugie, chętnie montujemy meble od dowolnego producenta lub firmy na rynku. Możesz zamówić meble ze znanej firmy w kraju lub za granicą lub z fabryk produkujących ekskluzywne meble, w mniejszych ilościach. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie i dołożymy wszelkich starań, aby oferowana przez nas usługa spełniała Państwa oczekiwania, niezależnie od pochodzenia kupowanych mebli.

Montaż blatów kuchennych

Blaty kuchenne – Montaż blatów kuchennych to zadanie, które na pierwszy rzut oka może wydawać się proste, ale w rzeczywistości wymaga precyzji, doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Oto kilka powodów, dla których warto zlecić to zadanie profesjonalnej firmie, zamiast próbować wykonać je samodzielnie:

 1. Doświadczenie i precyzja: Specjaliści od montażu blatów mają odpowiednie doświadczenie i wiedzą, jak prawidłowo zamontować blat, aby służył przez wiele lat. Potrafią dostosować się do różnych sytuacji, które mogą pojawić się w trakcie montażu.
 2. Odpowiednie narzędzia: Montaż blatów wymaga specjalistycznych narzędzi, których przeciętny domownik może nie posiadać. Użycie niewłaściwych narzędzi może prowadzić do uszkodzenia blatów lub niewłaściwego montażu.
 3. Gwarancja jakości: Zlecając montaż profesjonalnej firmie, otrzymujesz gwarancję na wykonane prace. W przypadku ewentualnych problemów, firma będzie odpowiedzialna za ich naprawę.
 4. Oszczędność czasu: Samodzielny montaż może zająć dużo czasu, zwłaszcza jeśli robisz to po raz pierwszy. Zlecając to zadanie specjaliście, oszczędzasz swój cenny czas.
 5. Bezpieczeństwo: Montaż blatów, zwłaszcza tych ciężkich, jak np. z kamienia, może być niebezpieczny. Profesjonalna firma zapewni bezpieczny montaż, minimalizując ryzyko wypadków.
 6. Estetyka i funkcjonalność: Specjaliści wiedzą, jak zamontować blat, aby był nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny. Właściwe uszczelnienie, dopasowanie do ścian czy innych elementów kuchni to klucz do długotrwałego i satysfakcjonującego użytkowania.

Podsumowując, choć samodzielny montaż blatów kuchennych może wydawać się kuszącą opcją, warto zastanowić się nad wszystkimi korzyściami płynącymi z zatrudnienia do tego zadania profesjonalistów. W dłuższej perspektywie może to okazać się bardziej opłacalne i mniej stresujące.

Zadowolenie naszych klientów jest kluczem do sukcesu Meblech Leszek Węgrzyński 

Nasza firma zajmuje się usługami wymaganymi przez naszych klientów. Jako firma montująca meble w Zabrzu do domu lub biura pomogliśmy wielu klientom w montażu ich mebli. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi wszystkim naszym klientom indywidualnym i biznesowym. Oferujemy sprawną obsługę w dogodnym dla Ciebie czasie. Posiadamy wszelkie uprawnienia i ubezpieczenia, aby skutecznie wykonywać zlecone przez Ciebie zadania.

Meblech Leszek Węgrzyński  oferuje kompletne usługi takie jak transport i przenoszenie mebli , ale także ich demontaż i montaż w nowej lokalizacji. W ten sposób możesz skontaktować się z nami w sprawie szeregu zadań związanych z procesem montażu mebli. Nie musisz już szukać różnych firm dla różnych działań związanych z nowo zakupionymi meblami. Możemy zaoferować Państwu pełen zakres usług, takich jak te przedstawione poniżej:

 • Transport mebli
 • Demontaż i przenoszenie mebli osobistych lub roboczych
 • Usuwanie i utylizacja opakowań drewnianych, kartonowych lub plastikowych
 • Usuwanie mebli
 • Przechowywanie mebli lub innych przedmiotów osobistych

Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci, jak możemy Ci pomóc i podzielimy się wszystkimi niezbędnymi informacjami o przebiegu całego procesu. Mamy przyjazną i rzetelną obsługę klienta. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania przez telefon lub e-mail.

Montaż mebli:
Meblech Leszek Węgrzyński
ul. Cicha 2, 42-690 Połomia
Nip: 626-265-32-55
tel: 608-038-110
mail: [email protected]

Chcemy, abyś był informowany o tym, co możemy Ci zaoferować i tym samym ufamy, że wywiążemy się z tego obowiązku w najlepszych warunkach. Otrzymasz montaż mebli w doskonałej cenie, dostosowany do Twoich potrzeb. Do wszystkich przedstawionych usług posiadamy wykwalifikowaną i sprawną kadrę. Posiada wystarczające doświadczenie, aby z powodzeniem wykonywać zadania wymagane przez naszych klientów. Fakt, że jesteś zadowolony ze świadczonej przez nas usługi jest gwarancją jakości i odpowiedzialności wykonywanej przez naszą firmę pracy.

Oferujemy usługę montażu dopasowaną do Twoich potrzeb remontowych. Najtrudniejszą część aranżacji mebli należy pozostawić profesjonalnym monterom mebli, abyś mógł wygodnie usiąść i cieszyć się efektem. Więc jeśli chcesz:

 • Montaż mebli w Twoim domu – Zabrze
 • Montaż mebli w Twojej firmie – Zabrze

Firma Meblech Leszek Węgrzyński przedstawi Ci ofertę dostosowaną do Twoich wymagań, w przystępnej cenie, która w pełni Cię zadowoli. Od teraz kupno mebla nie będzie już przyprawiało o ból głowy. Będziesz mógł w spokoju cieszyć się z bliskimi atrakcyjnym meblem, bezpiecznie i umiejętnie zainstalowanym przez fachowców naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu 😉 – 608-038-110

Oceń: post