Przeprowadzki Zabrze, posiadając ogromne doświadczenie w zakresie przeprowadzek mebli, zapewnia pełen zakres usług transportowych, aby bezpiecznie przewozić towary z jednego domu do drugiego. Jesteśmy ekspertami w przewożeniu mebli, więc możesz nam zaufać , od wygodnej starej sofy po cenne antyki i delikatne przedmioty, nasza firma z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi aspektami związanymi z przeprowadzką mieszkania, domu lub przeprowadzką siedziby firmy.

Oferujemy najłatwiejszy sposób przeniesienia mebli i bagażu do nowego domu w bardzo krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku dla Ciebie i całej rodziny.

Usługi Przeprowadzki mebli w Zabrzu , w skład którego wchodzą wykwalifikowani pracownicy do przeprowadzek, są wyposażone w folię bąbelkową, folię stretch, pudła kartonowe, torby, itp. Ekipy składają się z 1 stolarza do demontażu – montażu mebli, wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia. Oferujemy Państwu nasze ponad 10 letnie doświadczenie w branży, dla Państwa nasi tragarze są dobrze wyszkoleni, bardzo mili i chętni do współpracy, dzięki czemu wszystkie towary dotrą w dobrym stanie do pożądanego miejsca przeznaczenia.

Montaż mebli:
Meblech Leszek Węgrzyński
ul. Cicha 2, 42-690 Połomia
Nip: 626-265-32-55
tel: 608-038-110
mail: [email protected]

Internetowy klep meblowy Meble BLG:
FHU Barbara Zawidlak-Węgrzyńska
ul. Cicha 2, 42-690 Połomia
NIP: 626-170-16-67
tel: 608-038-110
mail: [email protected]

Przeprowadzki mebli Zabrze , zapewnia zainteresowanym klientom profesjonalne usługi przeprowadzek mieszkań/biur, doświadczonych w zakresie relokacji lub transportu mebli, zapewniamy samochody dostawcze. Plan relokacji obejmuje podstawowe usługi relokacyjne, takie jak załadunek/rozładunek oraz demontaż/montaż.

Od wielu lat jesteśmy w stanie zadowolić naszych klientów przewożąc meble z Zabrza . Należy zauważyć, że oferujemy pełne usługi przeprowadzki biur w najlepszej cenie. Przeprowadzkę można zaplanować z kilkudniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu uzyskasz najlepszą stawkę. Przeprowadzki lokalne w Zabrzu i przeprowadzki wewnętrzne na Śląsku.

Nasza firma zapewnia zróżnicowaną gamę profesjonalnych usług przeprowadzkowych i transportowych na Śląsku, w Polsce i za granicą.

Wszystkie nasze projekty wyróżniają się organizacją od A do Z, elastycznością i powagą, tak aby Twój czas był zmaksymalizowany.

Przewozimy meble do domów, montaż mebli, przenosimy meble dla firm w Zabrzu lub w innym zakątku śląska. Naszą listę uzupełniają również profesjonalne usługi: wywóz śmieci, wywóz mebli, sprzęt AGD do przeprowadzek, rzeczy osobiste i inne towary.
Gwarantujemy wysoką jakość usług i dobry stosunek jakości do ceny.

Oferujemy usługi przeprowadzkowe

  • przeprowadzki Zabrze
  • przeprowadzka Zabrze
  • firma przeprowadzkowa

Najczęściej jeździmy w okolicach:

Zbrosławice, Ptakowice, Miedary, Wilkowice, Laryszów, Kamieniec, Wieszowa, Zawada, Karchowice, Jaśkowice, Księży Las, Połomia, Rybna, Opatowice, Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec, Tarnowskie Góry, Bytom, Górniki, Stolarzowice, Sucha Góra, Tworóg, Brynek, Nowa Wieś Tworoska, Hanusek, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Zalew Chechło, Nowe Chechło, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Radzionków, Łubie, Łubki, Jasiona, Kopienica, Wielowieś, Kotków, Wojska, Szałsza, Przezchlebie, Jaśkowice, Czekanów, Gliwice, Czechowice koło Gliwic, Żerniki, Zabrze, Grzybowice, Łabędy, Świętoszowice, Pyskowice, Dzierżno, Osiedle Mikoszowina, Lubliniec, Kokotek, Pusta Kuźnica

Nasze usługi obejmują:

  • Profesjonalne usługi przeładunkowe, transportowe i montażowo-demontażowe;
  • Materiały opakowaniowe i ochronne (folia stretch lub bąbelkowa, pudełka różnych typów i rozmiarów);
  • Doświadczony, młody i dobrze wyszkolony personel, gotowy na każdy stopień trudności w przenoszeniu mebli i rzeczy osobistych.

Jak przebiega współpraca z firmą przeprowadzkową:

Nasi eksperci ds. logistyki mogą podróżować w dowolne miejsce na Śląsku lub w kraju, aby omówić z Tobą odpowiednie rozwiązania w zależności od każdego przypadku.

Przy każdym transporcie mebla, w zależności od jakości mebla, ilości poprzednich położeń oraz jego wieku, na miejscu decydujemy, czy należy go zdemontować i ponownie złożyć w nowym miejscu, czy też przewozimy go bez demontażu (jeśli dotyczy ).

W ten sposób staramy się znaleźć najlepszą opcję transportu dla Państwa mebli i stawiamy na pierwszym miejscu możliwość, aby pozostały one w jak największym stopniu nienaruszone. Jakość i wytrzymałość mebli zaczyna się pogarszać po kilku procesach demontażu / ponownego montażu.

Na Państwa życzenie możemy również zapewnić Państwu profesjonalną usługę pakowania rzeczy osobistych i przedmiotów. W ten sposób przychodzimy z pomocą bardzo zapracowanym klientom, których nie stać na marnowanie czasu na osobiste pakowanie towaru.

Zarówno w przypadku przeprowadzki/relokacji mebli w Zabrzu, jak i w kraju i za granicą, samochody które udostępniamy są czyste i bardzo dobrze utrzymane, a personel bardzo dobrze wyszkolony profesjonalnie, schludny i na poziomie intelektualnym zadowalającym każdego klienta.

Do każdej przeprowadzki wykonujemy pudła na rzeczy osobiste, materiały do ​​pakowania delikatnych przedmiotów oraz materiały ochronne do mebli.

Celem firmy przeprowadzkowej Zabrze i transportowej jest, aby Twoje meble, towary i sprzęt dotarły do ​​celu w najlepszych warunkach. Dlatego gwarantujemy nienaruszalność towaru umową!

Co oferuje firma przeprowadzkowa Zabrze poprzez usługę transportu w Zabrzu i reszcie kraju?


Przeprowadzki Zabrze jest do Twojej dyspozycji, gdy potrzebujesz usług, aby przenieść / przenieść firmy i domy z jednego miejsca do drugiego. Gwarantujemy, że wszystkie operacje przeprowadzane są bezpiecznie i w krótkim czasie, tak aby klient zapomniał o wszelkich stresach.

Możesz polegać na naszym zespole profesjonalistów w zakresie usług transportu w Zabrzu, urządzeń ruchomych, przedmiotów osobistych, ale także innych rodzajów towarów. Przychodzimy Państwu z pomocą zarówno w celu przeniesienia elementów w inny rejon Śląska, jak i do reszty kraju. Jeśli nasz klient będzie chciał przenieść się z Zabrza w inne miejsce, na przykład w Bytomiu, zapewnimy mu wszystko, co niezbędne do pomyślnego zakończenia projektu.

Nasza usługa transportu dedykowana jest również osobom z reszty kraju. Prowadzimy szeroką działalność w tym sektorze, dlatego przewozimy meble w dowolne miejsce w kraju.

Nasz zespół jest dobrze przygotowany i zapewni nienaganną realizację usługi transportu na terenie Zabrza i na terenie całego kraju. Będziesz mieć wsparcie naszych agentów od początku przeprowadzki aż do jej zakończenia.

Oddaj bezpieczeństwo przedmiotów w nasze ręce!

Przywiązujemy szczególną wagę do każdego przedmiotu, dlatego do pakowania używamy specjalnej folii. Materiały ochronne mają za zadanie chronić części przed ewentualnymi uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas transportu.

Oprócz standardowych pudeł kartonowych oraz kartonu używanego do pakowania przewożonych mebli, możemy zapewnić Państwu również specjalne pudła na ubrania, dając tym samym możliwość transportu odzieży w bardziej odpowiedni sposób, docierając do miejsca przeznaczenia w takim samym stanie w które zostały przejęte.

Oceń: post