Angielski z native speakerem.

Celem kursu „Angielski z native speakerem” jest płynna znajomość języka i rozumienie lokalnego mówcy.

Cele kursu:
Zajęcia eliminują bariery językowe, poszerzają słownictwo, zapewniają łatwość porozumiewania się za granicą. Dziecko myśli po angielsku, ale nie tłumaczy z rosyjskiego.

Native Speaker


native speaker Zabrze Gliwice

Lektor Personalny

www: https://www.lektorpersonalny.pl/zajecia-z-native-speaker/

Zachęcamy do kontaktu: 792-874-363

  • Rozmowa z native speakerem online
  • Lekcje z native speakerem online
  • native speaker – lekcje
  • native speaker Gliwice
  • native speaker Zabrze

Opis kursu:
Nikt nie zna angielskiego lepiej niż native speaker! Kursy języka angielskiego z native speakerami pomagają zanurzyć się w środowisku językowym i zacząć rozumieć żywy język. Zauważysz, jak dziecko biegle posługuje się językiem angielskim z kolegami, odpowiada na lekcje szkolne, łatwo komunikuje się z native speakerami podczas wakacji w krajach anglojęzycznych.

Native speakerzy w szkole specjalizują się w nauczaniu dzieci i młodzieży języka angielskiego, posiadają odpowiednie doświadczenie i międzynarodowe certyfikaty.

angielski native speaker Gliwice
angielski native speaker Gliwice

„Na zajęciach nie uczymy się tylko słów, tworzymy stymulujące środowisko anglojęzyczne” – powiedział Thomas Hodge, nauczyciel języka angielskiego dla dzieci.
Wszystkie dzieci są naturalnie wrażliwe na wszystko, co je otacza. Zajęcia z przewoźnikiem stymulują dziecko do szybszego przystosowania się do języka i zwiększają pewność siebie w procesie uczenia się. Faceci rozumieją, że angielski – nie jest tak trudny, jak się wydaje.

native speaker Zabrze

Stosujemy różne metody nauczania w zależności od wieku i percepcji. W klasach z dziećmi szczególną uwagę przywiązuje się do rozwoju komunikacji, a dla starszych dzieci i uczniów kładzie się nacisk na rozwijanie umiejętności: mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Tworząc kurs usystematyzowaliśmy dziesiątki podręczników Oxford i Cambridge i uzupełniliśmy je własnymi opracowaniami. Aby określić poprawną wymowę, posługujemy się techniką Jolly Phonics zalecaną przez British Council.

W zajęciach z małymi dziećmi wykorzystujemy metodykę gry z kursu „Angielski dla dzieci”. Na zajęciach ze studentami stosowana jest metodyka kursu języka angielskiego dla uczniów.

Zajęcia indywidualne z native speakerem dla dzieci odbywają się zarówno w ośrodkach szkoleniowych, jak i z wizytą lektora. W pierwszej lekcji testowej jest zwykle metodologia, która:

przedstawi program zajęć dla Twojego dziecka, dobrany z uwzględnieniem jego wieku i wiedzy
powie i odpowie na pytania dotyczące metod nauczania i materiałów szkoleniowych
przedstawi zalecenia dotyczące samodzielnych zajęć z dziećmi
Jeśli masz już grupę studentów, obowiązują Cię specjalne warunki. W zależności od ilości zajęć oferujemy zniżki do 50%.

Czas trwania kursu:
W zależności od początkowego poziomu dziecka. Godziny grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Czas trwania indywidualnych lekcji języka angielskiego z native speakerem ustalany jest indywidualnie, z uwzględnieniem życzeń i zaleceń metodyka. Możesz uzupełnić ten kurs o kursy z programów Angielski dla dzieci, Angielski dla dzieci w wieku szkolnym oraz We Create in English.

Przedszkola i szkoły:
Prowadzimy kursy w przedszkolach i szkołach – zajmujemy się całą organizacją kursów i przygotowaniem programów nauczania. Przyjdź i zobacz, jak przebiegają lekcje, porozmawiaj z metodykami i nauczycielami.

Kiedy uczysz się angielskiego z native speakerem, zajęcia stają się nie tylko efektywne i użyteczne, ale także bardzo interesujące. Dotyczy to zwłaszcza tych uczniów, którzy odwiedzają nasz Klub.

Z pewnością wielokrotnie zwracałeś uwagę na wiele centrów językowych na Śląsku, Zabrze, Gliwice, które oferują naukę języka angielskiego. Nasz klub kieruje się zupełnie innym podejściem zarówno w organizacji treningu, jak i w metodach nauczania. To sprawia, że ​​nasze usługi są wyjątkowe.

Najważniejszą cechą naszego Klubu jest starannie dobrana kadra pedagogiczna. Nie będzie z Tobą pracował zwykły korepetytor, ale bezpośredni native speaker, dla którego angielski jest ojczystym językiem. Nasi nauczyciele posiadają wszystkie niezbędne umiejętności zawodowe, są dość doświadczeni, za każdym z nich kryje się spore doświadczenie w dziedzinie edukacji , w tym z uczniami rosyjskimi. To wszystko daje pewność, że Twoje szkolenie w języku angielskim z pewnością przyniesie dobre efekty i dosłownie kilka miesięcy po rozpoczęciu kursów poczujesz się znacznie pewniej i swobodniej w komunikacji z przedstawicielami innego środowiska językowego.

Zapisując się na treningi w naszym Klubie otrzymasz wiele dodatkowych korzyści.

W naszym Klubie wygodnie jest uczyć się angielskiego!

Głównym kryterium sukcesu w podnoszeniu wiedzy i umiejętności językowych naszych uczniów jest to, że cały program zajęć jest opracowywany indywidualnie. Nawet według własnego uznania wybierz dogodne miejsce na lekcje i czas.

Klasyczne podejście szkół językowych do planowania klas polega na opracowaniu jasnego programu nauczania, zgodnie z którym grupy uczniów są następnie rozdzielane i dodawane są poszczególne kursy . Dlatego nie jest niczym niezwykłym, gdy uczniowie muszą zrewidować swoje plany i szukać czasu na zajęcia.

W naszym Klubie sytuacja zmienia się diametralnie: przede wszystkim dbamy o komfort naszych podopiecznych, dlatego każdy nauczyciel dostosowuje się do konkretnego ucznia i wspólnie z nim decyduje, gdzie – w domu, w biurze – i o której godzinie wygodniej będzie prowadzić kursy.

Z nami osiągniesz swój cel!

Gdy już zdecydujesz się na naukę języka angielskiego z native speakerem w naszym Klubie, upewnij się, że na pewno osiągniesz swój cel. W końcu nasi nauczyciele, którzy planują lekcje ze swoimi uczniami, wychodzą wyłącznie z Twoich celów, dlatego dobieramy ćwiczenia i zadania w taki sposób, aby odpowiadały specyfice rozwiązywanego problemu. Może to być wyjazd, rozwijanie kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi, zdobywanie międzynarodowych certyfikatów znajomości języka angielskiego, zmiana miejsca zamieszkania i tym podobne.

Dlaczego jasne określenie celów klasowych jest tak ważne? Pewne jest to, że każdy język, w tym angielski, ma wiele aspektów i perfekcyjne opanowanie go zajmie dużo czasu. Jeśli nauczyciele naszego Klubu będą wiedzieć, do jakiego celu dążysz, opracują skuteczny kurs w określonej dziedzinie i pomogą Ci poszerzyć dokładnie tę wiedzę, która jest dla Ciebie istotna.

Przed rozpoczęciem szkolenia nauczyciel naszego Klubu przeprowadzi małą ekspresową ankietę, podczas której dowie się, w jakim celu uczysz się języka angielskiego i co chcesz osiągnąć pod koniec kursu. Otrzymane od Ciebie informacje pomogą nauczycielowi opracować skuteczny program nauczania, jakościowo zaplanować każdą lekcję i wybrać najbardziej odpowiednie dla Ciebie materiały przygotowawcze.

angielski native speaker
angielski native speaker

Ucz się angielskiego z przyjemnością!

Poprawa znajomości języka angielskiego z native speakerem to nie tylko zrozumienie teoretycznej znajomości standardów gramatycznych, fonetyki i zgodności leksykalnej. Zatrudnienie native speakera daje możliwość zagłębienia się w istotę studiowanego przedmiotu, poznania cech kulturowych i popularnych tradycji języka angielskiego, zapoznania się z jego mentalnością, stylem życia oraz nauczenia się „myśleć” w języku angielskim.

Dzięki takiemu podejściu szybko i łatwo przyzwyczaisz się do przebywania w obcym środowisku językowym, będziesz mógł wygodnie i pewnie komunikować się z przedstawicielami innej kultury, nauczysz się nie tylko płynnie postrzegać ich język mówiony .

Nauczyciel naszego Klubu stanie się dla Ciebie nie tylko nauczycielem, ale zupełnie nowym źródłem wiedzy, które pozwoli przezwyciężyć ewentualne bariery i odległe lęki w procesie budowania relacji z przedstawicielami innego środowiska językowego i kulturowego.

native speaker Gliwice

Programy edukacyjne naszego Klubu oparte są na komunikatywnej metodyce nauczania. Oznacza to, że ucząc się z native speakerem języka angielskiego, bez dyskomfortu, w prostej, wygodnej i maksymalnie przystępnej formie, poznasz cechy językowe mowy obcej.

Nie zaskoczymy Cię, jeśli powiemy, że nauka języka angielskiego jest możliwa na tak wiele metod. Klasyczna wersja, używana przez większość korepetytorów, polega na tym, że zajęcia z dziećmi i dorosłymi opierają się na modelu leksykalno-gramatycznym. W efekcie nauka języka obcego zamiast fascynującego procesu zamienia się w szereg najciekawszych zadań związanych z tłumaczeniem tekstów, zapamiętywaniem ogromnej liczby słów, rozwiązywaniem problemów gramatycznych.

Być może takie przygotowanie daje efekt, ale sam proces jest na tyle przygnębiający, że w większości przypadków uczniowie nabierają silnego negatywnego nastawienia do badanego przedmiotu. Wszystkie jego wysiłki na rzecz zapamiętywania są daremne i prowadzą do frustracji i niezadowolenia.

Zupełnie inną metodę stosują nauczyciele naszego Klubu, którzy w swojej pracy stawiają na nieograniczone możliwości komunikacji. Nauka języka w procesie komunikacji na żywo jest znacznie bardziej efektywna:

W bardzo krótkim czasie będziesz w stanie przyswoić ogromną ilość informacji.
Proces uczenia się jest znacznie prostszy, ponieważ nie musisz dużo zapamiętywać – całą wiedzę otrzymasz bezpośrednio z komunikacji z nauczycielem.
Zdobyta w naszym Klubie wiedza i umiejętności językowe z pewnością przydadzą się w realnym życiu, ponieważ nasi nauczyciele zaczynają przede wszystkim od praktyki stosowania technik językowych w dyskursie potocznym , a nie od zasad książkowych, które są mało stosowane w sytuacjach dzień po dniu.
Wraz z przydatną wiedzą zyskasz pewność w komunikacji z przedstawicielami innej kultury językowej. Po pierwszych miesiącach treningu nie będziesz pamiętał, że kiedyś czułeś się zakłopotany lub zawstydzony w rozmowie z nieznajomymi.
Wreszcie, z native speakerem, nauczysz się poprawnej wymowy . Oczywiście jest mało prawdopodobne, że uda się całkowicie pozbyć akcentu, ale jego wyeliminowanie w jak największym stopniu i uczynienie z niego podkreślenia Twojej osobowości jest w mocy naszych utalentowanych nauczycieli.
Nauka angielskiego – dla każdego!

W naszym Klubie usuwane są nie tylko języki. Nasi nauczyciele mają doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku, zawodami o różnym statusie społecznym i pewnymi perspektywami życiowymi. Udaje nam się również pomóc w nauce języka angielskiego uczniom i tym, którzy już brali udział w określonej branży. Wystarczy wyrazić swoje priorytety i cele życiowe związane z nauką języka angielskiego, a na pewno polecimy Ci doświadczonego nauczyciela, z którym będzie Ci wygodnie i ciekawie. Kadrę naszego Klubu tworzą różne osobowości, z których wszyscy to znakomici profesjonaliści, w których nie można wątpić.

Wraz z różnorodnością kadry oferujemy wiele kierunków studiów. Istnieją więc programy idealne dla dzieci w wieku szkolnym lub studentów, które pomogą w nauce języka angielskiego dla biznesmenów i gospodyń domowych.

Kilka fajnych rzeczy…

W naszym Klubie staraliśmy się przewidzieć dosłownie wszystkie niuanse, aby trening był nie tylko efektywny, ale i komfortowy. Dotyczy to również rejestracji na kurs. Wystarczy, że zostawisz prośbę na naszej stronie i poczekasz, aż skontaktują się z Tobą koordynatorzy naszych programów w języku angielskim. Doradzą Ci wszystkie niuanse szkolenia, dobiorą interesujący program i doradzą najodpowiedniejszego nauczyciela, z którym będziesz czuć się komfortowo. Twoje zajęcia mogą rozpocząć się w tym samym dniu, w którym się z nami skontaktowałeś! Naprawdę świetnie?

Kilka słów o kosztach szkoleń: ceny w naszym Klubie są naprawdę bardzo niskie iw większości okazują się znacznie bardziej opłacalne niż inne szkoły oferują szkolenia grupowe. Jednocześnie nauka z native speakerami jest o wiele ciekawsza, bo wielu naszych studentów to potwierdzi!

Którego nauczyciela angielskiego powinienem preferować?

Dziś przewaga samego angielskiego jest przewagą. Dzięki nabytym umiejętnościom znacznie łatwiej jest awansować po szczeblach kariery zawodowej , znikają nieprzyjemne momenty związane z barierą językową podczas zwiedzania krajów anglojęzycznych, pojawiają się nowe możliwości kontynuowania studiów za granicą czy nawet zmiany miejsca stałego zamieszkania. Nawet studenci, którzy zamierzają pomyślnie zdać egzamin z języka angielskiego, mogą skorzystać z pomocy korepetytora i poszerzyć swoją wiedzę.

Istnieje jednak ryzyko, gdy mówimy o „klasycznych” nauczycielach pracujących w Moskwie. Po pierwsze, nawet jeśli nauczyciel ma wykształcenie kierunkowe, uczeń nie może być w 100% pewien, że będzie z nim pracował prawdziwy profesjonalista, nie tylko, że zna język, ale także potrafi przekazać tę wiedzę innym. A po drugie, dostępna wiedza bywa niewystarczająca, ponieważ jednym z kluczowych zadań korepetytora angielskiego jest nakłanianie swojego ucznia, dostarczanie mu materiałów, które będą jednocześnie przydatne i ciekawe.

Kiedy opisane zadania pozostają nierozwiązane, w społeczeństwie nieuchronnie pojawia się opinia, że ​​tylko ludzie, którzy mają „naturalne predyspozycje do języków”, mogą uczyć się angielskiego. W rzeczywistości tak nie jest, a w naszym Klubie jesteśmy gotowi udowodnić Ci, że każdy może odnieść sukces w nauce języka angielskiego. Nasi mówcy nie są magikami, po prostu doskonale wykonują swoją pracę i zawsze znajdują właściwe podejście do swoich uczniów.

Czas dokonać wyboru!

Jak widać, do efektywnej nauki języka angielskiego potrzeba trochę – Twojego pragnienia i umiejętności naszych nauczycieli. Taka „formuła” wielokrotnie się sprawdzała, a przykładem jest rzesza ludzi sukcesu, którzy uczyli się angielskiego w naszym Klubie. Chętnie pomożemy Ci zdobyć planowane szczyty językowe. Zrób pierwszy krok w tym kierunku i zostaw prośbę na stronie już teraz.


Czy zdecydowałeś się rozpocząć zajęcia z języka angielskiego z native speakerem w Moskwie? Znajdź doświadczonego mentora na stronie Repeat.

Indywidualne lekcje angielskiego z native speakerem z Kanady lub Wielkiej Brytanii podniosą poziom przygotowania w krótkim czasie. Zajęcia są natychmiast zanurzane w komunikacji na żywo i ponownie wzmacniają słownictwo, nawet dla początkujących.

Kompetentny opiekun dostosowuje się do możliwości ucznia i na początku używa w rozmowie tylko zrozumiałych słów i zdań, stopniowo komplikując zadania.

5/5 - (1 vote)