Korepetycje Szkoła Podstawowa – Podobnie jak wielu rodziców rozważających korepetycje w szkole podstawowej dla swojego dziecka, chcesz mieć pewność, że uzyskałeś wystarczająco dużo informacji przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.

Tutaj przeglądamy powody, dla których ludzie decydują się zatrudnić korepetytora lub uzyskać dodatkową pomoc dla swojego dziecka, które uczy się w szkole podstawowej, a następnie przyjrzeć się możliwościom podjęcia następnego kroku. 

Lektor Personalny od wielu lat zapewniamy indywidualne korepetycje uczniom szkół podstawowych w ramach korepetycji matematycznych oraz z języka angielskiego . 

W tym artykule przyjrzymy się, jaką formę korepetycji w szkole podstawowej mogą przyjąć rodzice i jak wybrać najbardziej odpowiednią formę nauczania dla swojego dziecka. 

Zapraszamy na indywidualne korepetycje z nauczycielami z www.lektorpersonalny.pl Prowadzimy korepetycje z języka angielskiego, matematyki, fizyki, biologii także korepetycje z dojazdem. Pomagamy uczniom ze szkół podstawowych oraz średnich. Przygotowujemy ucznia do egzaminu ósmoklasisty jak i do matury. Zarówno w zakresie podstawowym jak i rozszerzonym.
Zapraszamy do kontaktu:
whatsup ciemne - Korepetycje Szkoła Podstawowa - Zabrze792-874-363
 bon podarunkowy - Korepetycje Szkoła Podstawowa - Zabrze [email protected]

Obsługujemy obszary miast: Gliwice, zabrze, pyskowice, ruda Śląska

Czy korepetycje w szkole podstawowej są odpowiednie dla mojego dziecka?

Decyzja o zapewnieniu Twojemu dziecku w wieku szkolnym dodatkowego wsparcia akademickiego może podzielić rodziców. Chociaż niektórzy mogą wierzyć w czekanie do szkoły średniej lub nawet uważać, że jest to całkowicie niepotrzebne we wczesnych latach szkolnych, większość rodziców, jeśli pozwalają na to finanse, chce zapewnić swojemu dziecku dodatkowe wsparcie korepetytorskie, jeśli jest dostępne; a dodatkowe lekcje, kiedy Twoje dziecko jest jeszcze w szkole podstawowej, jest najbardziej skutecznym sposobem na osiągnięcie tego celu.

https://www.placpigal.pl/blog/kiedy-zaczac-przygotowywanie-do-matury-z-matematyki-jak-zrozumiec-ze-twoje-dziecko-potrzebuje-pomocy-korepetytora/

Powody, dla których rodzice zatrudniają korepetytora dla uczniów szkół podstawowych

Powody, dla których rodzice chcą rozpocząć korepetycje dla swojego dziecka, zależą od ich wieku. W przypadku 7-latków często chodzi o budowanie pewności siebie lub obawy o ewentualne lęki związane z zaczęciem edukacji szkolnej.

Kiedy dziecko zaczyna naukę w szkole podstawowej rodzice mogą szukać wsparcia, jeśli w wieku 9 lat nadal zmagają się z matematyką czy nauka języków obcych . Pod koniec szkoły podstawowej – kiedy dzieci mają 14 lub 15 lat – korepetycje w szkole podstawowej to raczej przygotowanie do szkoły średniej, oraz do egzaminu ósmoklasisty .

Jednak ogólnie rzecz biorąc, jeśli Twoje dziecko uczęszcza do klasy szkoły podstawowej z jednym nauczycielem na 30 lub więcej dzieci, poziom indywidualnego wsparcia, jakie może otrzymać, będzie siłą rzeczy ograniczony przez ograniczenia czasu nauczyciela.

Który rodzaj korepetycji jest odpowiedni dla Twojego dziecka?

Obecnie rodzice mają do dyspozycji wiele różnych opcji korepetycji z matematyki oraz języka angielskiego.

Najpopularniejsze formy korepetycji w szkole podstawowej to: 

 • korepetycje online
 • indywidualne korepetycje
 • korepetycje w dużych grupach
 • korepetycje w małych zadbanych grupach uczniów

Korepetycje online

Korepetycje online to coraz bardziej popularna opcja. Korepetytorzy online działają dokładnie tak samo jak inni korepetytorzy, ale lekcje odbywają się za pośrednictwem programów takich jak Skype, a nie osobiście. Jest to często rozwiązanie „najlepsze z obu światów”; otrzymujesz takie samo wsparcie i jakość, jak bardziej tradycyjna opcja korepetycji, ale za znacznie niższą cenę, ponieważ usługa korepetycyjna znacznie wymaga mniej zachodu.

W Lektor Personalny stworzyliśmy własne klasy online, w których nauczyciele mogą prowadzić lekcje matematyki oraz języka angielskiego zgodnie z zaplanowanym programem dostosowanym do celów nauczania, który został opracowany przez ekspertów matematycznych oraz językowych, aby dopasować to, do tego co Twoje dziecko będzie się uczyć w ramach krajowego programu nauczania w szkole.

Warto jednak pamiętać, że korepetycje online wymagają dostępu do komputera z dobrym połączeniem internetowym, więc niestety może nie być idealne dla osób z bardzo słabym Internetem Wi-Fi. 

korepetycje angielski matematyka Zabrze
korepetycje angielski matematyka Zabrze

Korepetycje indywidualne

Indywidualne korepetycje to najbardziej znany i ugruntowany styl nauczania w formie korepetycji. Każdy uczeń ma swojego korepetytora, zwykle specjalistę w swoim przedmiocie, który pracuje z dzieckiem na zasadzie indywidualnej, pomagając mu w nauce.

Chociaż indywidualne korepetycje mogą przynieść ogromne korzyści Twojemu dziecku, mogą być również bardzo kosztowne, ponieważ lepsi nauczyciele często pobierają znacznie wyższe opłaty za godzinę lub lekcję. W przypadku firmy Lektor Personalny, koszty nauki dziecka nadal nie są wygórowane. Zapraszamy do kontaktu:

Tel. 792-874-363
[email protected]

 • Indywidualne korepetycje z matematyki
 • Indywidualne korepetycje z języka angielskiego
 • Nauczanie matematyki oraz angielskiego także w małych grupach
 • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z całości programu szkoły podstawowej
 • Pomoc w odrabianiu lekcji z matematyki oraz języka angielskiego
 • Dodatkowe korepetycje z matematyki
 • Przygotowanie do egzaminów matematycznych
 • Przygotowanie do egzaminów językowych
 • egzamin ósmoklasisty angielski
 • egzamin ósmoklasisty matematyka
 • szkoła podstawowa korepetycje angielski
 • szkoła podstawowa korepetycje matematyka
 • korepetycje z dojazdem angielski
 • korepetycje z dojazdem matematyka

Korepetycje grupowe

Podstawowa idea jest prosta: jeden nauczyciel uczy kilku uczniów w „klasie”. Idealnie byłoby, gdyby uczniowie mieli mniej więcej te same umiejętności (chociaż w praktyce często nie jest to prawdą), a nauka odbywa się w centralnym miejscu, zwykle przypominającym salę lekcyjną.

Ten rodzaj korepetycji może być tańszy niż zwykłe indywidualne spotkania , ale struktura klasy oznacza, że ​​dzieci nie otrzymują tego samego poziomu spersonalizowanej nauki, więc ich postępy mogą postępować wolniej. Korepetycje w ośrodku mogą również wiązać się z nieoczekiwanymi kosztami, takimi jak koszt paliwa, aby zabrać dziecko do ośrodka.

Korepetycje indywidualne z zakresu szkoły podstawowej

Korepetycje indywidualne to dokładnie to co nazwa mówi – nauczyciel i dziecko pracują razem w tej samej przestrzeni. Zwykle dzieje się to w bezpiecznym środowisku, takim jak dom, ale może również znajdować się w budynku firmy.

Korepetycje twarzą w twarz pozwalają nauczycielowi i uczniowi na bliższe stosunki między sobą, ale zazwyczaj są droższe. 

Oceń: post